top of page

Merhaba!

İsmail ARPA Kimdir Fotosu

Süleyman Demirel Üniversitesi Enerji Sistemleri mezunu bir mühendisim ve halihazırda Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde Makine Mühendisliği Yüksek Lisansımı sürdürüyor bulunmaktayım. İlk iş tecrübemde Aydın ilinde 10.2022 tarihinden 02.2023 tarihine kadar Maren Elektrik Üretim A.Ş. Şirketinde  ESP bölümünde saha operasyon mühendisi olarak görev yaptım.  Enerji pompalarının operasyonlarını yönetme, bakımlarının gerçekleştirilmesini sağlama ve verimliliği artırma konularında görev aldım. Dolayısıyla bu dönemde bir miktar tecrübe edindim.

Genel olarak İşimdeki en büyük motivasyonum, enerji sektöründe verimlilik, sürdürülebilirlik ve güvenlik standartlarını en üst seviyeye çıkarmaktır.

Aynı zamanda, enerji yöneticisi sertifikasına sahibim ve enerji verimliliği konusunda bilgi ve pratik deneyim kazandım. Bu, enerji tüketimini izleme, analiz etme ve enerji tasarrufu sağlama konularında becerilerimi geliştirmemi sağlamıştır.

Dinamik bir çalışma ortamında hızlı kararlar alabilen, sorunlara yenilikçi ve pratik çözümler üretebilen biri olduğumu düşünüyorum. Şirketinizin operasyonlarında enerji verimliliğini optimize etmek, maliyetleri düşürmek ve çevresel etkileri en aza indirmek için katkıda bulunmayı arzuluyorum.

Beni daha yakından tanımanız için sabırsızlanıyorum. İşbirliği ve başarı dolu bir geleceğe adım atmamızı umuyorum. 

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
esp çalışmaları esnasında ismail arpa fotosu

Bu Blog Size Neyi Vaat Ediyor?

Bu platform, iş dünyası ve akademik alan odaklı olarak, mühendislikte enerji konularına da özel bir ilgi göstermektedir. Amacımız, mühendislik ve enerji sektöründeki güncel gelişmeleri paylaşmak, uzmanlık alanlarına örnekler vererek derinlemesine analizler sunmak ve okuyuculara bu alanda bilgi ve ilham kaynağı olmaktır. İçeriklerimiz, sürdürülebilir enerji, yenilenebilir enerji teknolojileri, enerji verimliliği, güç sistemleri gibi mühendislikte enerji konularını ele alarak, okuyucularımıza sektördeki yenilikleri takip etme ve ilerleme fırsatı sunmayı amaçlamaktadır. Bu platform, mühendislik ve enerji alanında uzmanlık sahibi olmayı hedefleyenler için değerli bir kaynak olmayı ve bu alanda başarıya giden yolu aydınlatmayı amaçlamaktadır.

Stationary photo

İletişim

Her zaman yeni ve heyecan verici fırsatlar arıyorum. Bağlantı kurmamıza izin verin.

bottom of page